חדשות


הניוזלטר הראשון של העמותה

חשבנו מה הדרך הכי טובה לשתף אתכם בעשייה הענפה שלנו, והחלטנו לעשות זאת באמצעות ניזולטר 4 פעמים בשנה.

הבאנו לכם סיפורים מרגשים ומגוונים, על עשייה מול אנשים המרוחקים מעולם העבודה, אך מלאי רצון ומוטיבציה להשתלב בעולם העבודה, כמו גם על מעסיקים רתומים ונחושים להצליח לשלב אצלם עובדים מאוכלוסיות מגוונות.

לאנשים הרוצים להשתלב בעולם העבודה אנו מספקים את הכלים המתאימים להשתלבות מוצלחת בעולם העבודה, ובפני המעסיקים הרבים עימם אנו עובדים בשיתוף פעולה, אנו חושפים את היתרונות הרבים הטמונים בהעסקת אוכלוסיות מגוונות.

שנת 2016 הייתה שנה עתירת עשייה והצלחות. אנו שמחות וגאות להיות שותפות ולקחת חלק בעיצוב עולם העבודה העתידי והנכון. עולם עבודה מגוון והטרוגני. העובדים יהיו גם חרדים, ערבים, אנשים עם מוגבלות, ואפילו מבוגרים. כולם יעבדו ביחד.

העשייה שלנו מתמקדת בעולם ההייטק. זהו סקטור שבו יש מחסור תמידי בעובדים, ואינסוף הזדמנויות ללמוד ולהתפתח. אנו מספקים כלים לאנשים שיכולים להשתלב בצורה מצוינת בעולמות הטכנולוגיים, וכל הצדדים יוצאים נשכרים. עולם ההייטק הוא חוד החנית של הקדמה, ועל כן ההשקעה מניבה פירות בצורה מידית.

במהלך השנה פותחו מודלים ייחודיים בעולם התעסוקה, כגון- הכשרה לגברים חרדים בחסות בינת סמך, שסיפקה גם את ההכשרה וגם קלטה לשורותיה לאחר מכן עובדים בוגרי הקורס.

העמקנו ונמשיך להעמיק את הקשרים שלנו אל מול החברות הגדולות, קשרים אסטרטגיים שבאים לידי ביטוי הן בעבודה משותפת וליווי בנושא קליטת עובדים מגוונים לעבודה, והן עשייה פורה בתחום הכשרות עובדים.

העמותה מפעילה כיום 2 תכניות נפלאות העוסקות באוכלוסיות מגוונות- “עסק שווה”, בתחום קידום תעסוקת אנשים עם מוגבלות ו”אמצע הדרך” בתחום תעסוקה רב גילית.

אנו תקווה ששנת 2017 תאיר לנו פנים ונמשיך לצמוח ולהתפתח.

וכמובן שכל זאת לא יכול היה לקרות ללא צוות העובדות המוכשרות והמסורות של העמותה שמבצעות את עבודתן במקצועיות וללא פשרות.

מאחלת לכולנו חג פסח שמח, מלא באור ובגיוון.

שלכם,
יפעת

« הפוסט הקודם | הפוסט הבא »