ITWorks הינו גוף ללא מטרות רווח אשר הוקם במטרה לקדם גיוון בתעסוקה ולאפשר למגוון אנשים להגיע למימוש הפוטנציאל התעסוקתי שלהם.

התוכניות שלנו פועלות בפריסה ארצית ומעניקות הכשרות טכנולוגיות בתחומים מגוונים, לצד מיומנויות תעסוקתיות, אישיות ומקצועיות, במטרה למקסם את סיכויי המשתתפים להשתלב בתעסוקה ההולמת את כישוריהם., יותר מ-2,250 איש השתתפו בתוכניות העמותה, ומתוכם למעלה מ-1,660 איש הושמו בהצלחה במשרות איכותיות. ההערכה האחרונה שסקרה את פעילות הארגון מתחילתו מצביעה על אחוז השמה ממוצע של 73% של בוגרי כל התוכניות, החזר על השקעה (ROI) של 983%, וחיסכון של עשרות מיליוני שקלים בהוצאה ציבורית.

קהל היעד 

הייחודיות של ITWorks בכך שהתוכניות שלנו פונות לכל מועמד בעל פוטנציאל להשתלבות בשוק התעסוקה הטכנולוגי בישראל. המכנה המשותף לכולם הוא הרצון העז לחולל שינוי תעסוקתי.

צוות ITWorks, דואג להצלחה שלך

profile_picture_ifat

יפעת ברון

מייסדת ומנכ"לית

profile_picture_ifat

יפעת ברון

מייסדת ומנכ"לית

מנכ”לית מייסדת, בעלת ניסיון של עשר שנים ביזום, פיתוח והובלת תוכניות חברתיות מוכוונות תעסוקה. בעברה עבדה בחברת סיסקו במשך כשבע שנים כמנהלת אחריות חברתית. יפעת יזמה והיתה שותפה להטמעת תוכניות במשרד החינוך, משרד הרווחה ועוד. בשנת 2012 זכתה יפעת בפרס מטעם נשות הדסה, המוענק למנהיגים חברתיים, אחת לשנה, על קידום נשים ונערות. ibaron@itworks.org.IL

SI 2

סי אביבי

סמנכ"לית

SI 2

סי אביבי

סמנכ"לית

סמנכ”לית בעמותה ומנהלת את פרוייקט  משרד הכלכלה בתחום העסקת עובדים מהחברה הערבית.

בעבר ניהלה את  מכללת נס טכנולוגיות, המעבירה קורסים במיגוון מקצועות בתחומי טכנולוגיית המידע. כמו כן,  כיהנה אביבי בתפקידים בכירים במכללה ובהם מנהלת צוות מכירות עסקי ומנהלת פיתוח עסקי, בעבר,  שימשה כמנהלת לקוחות עסקיים בחברת התוכנה SRL. סי אביבי היא בעלת תואר שני במינהל עסקים ותואר ראשון בהוראת מדעי המחשב .

Yael

יעל חנני

מנהלת פרויקטים

Yael

יעל חנני

מנהלת פרויקטים

עד לאחרונה, יעל הייתה אחראית על ניהול קורסים בפרויקט “עתיד בטוח לצעירים”- יוזמה שפותחה בשיתוף עם הקרן למפעלים מיוחדים של ביטוח לאומי. כיום, יעל אחראית על הובלת תכנית TAP- תכנית תעסוקה לבעלי מוגבלויות, על תכניות לאוכלוסייה החרדית, וכן על פרויקט מצטיינים בדרום. יעל היא בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות מהמכללה האקדמית ת”א- יפו, ותואר שני באבחון וטיפול בלקויות למידה מאוניברסיטת חיפה.

nagua_team_member

נג’וא עתאמנה

מנהלת תיק לקוחות

nagua_team_member

נג’וא עתאמנה

מנהלת תיק לקוחות

ניהול תיק לקוח מול חברות הייטק וסטארטאפים לצורך גיוון תעסוקתי של אקדמאיים במקצועות טכנולוגיים בהייטק, תוך דגש על ליווי מועמדים מהחברה הערבית והכנתם לראיונות עבודה בחברות.
נג’וא בעלת תואר ראשון בפילוסופיה וחינוך מאוניברסיטת תל- אביב. בנוסף, היא בעלת תעודה של הנחיית קבוצות ובעלת ניסיון בניהול הדרכות.

einat_team_member

עינת דוניו

מנהלת קשרי מעסיקים

einat_team_member

עינת דוניו

מנהלת קשרי מעסיקים

עינת מובילה את ההשמות בתכנית של אקדמאיים מהחברה הערבית. במסגרת תפקידה היא אחראית על פתיחת דלתות אצל מעסיקים, הבנת הצרכים הספציפיים והתאמה של מועמדים רלוונטיים, שת”פ אסטרטגיים עם מעסיקים וארגון ימים פתוחים בחברות הייטק. עינת בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת נתניה ובעלת ניסיון רב בניהול פרויקטים.

mamduch_team_member

ממדוח אגבריה

רכז משתתפים

mamduch_team_member

ממדוח אגבריה

רכז משתתפים

ממדוח אחראי על גיוס הסטודנטים בפרויקט משרד הכלכלה. הוא מנהל את הקורסים הטכנולוגים לאקדמאים מהחברה הערבית תוך ליווי המשתתפים, והכנתם למרכזי הערכה וראיונות עבודה. ממדוח בעל תואר ראשון במדעי המדינה ופילוסופיה ותואר שני במדעי המדינה מאוניברסיטת חיפה.
לממדוח ניסיון רב בתחום התעסוקה, ובעברו היה יו”ר ההתאחדות הארצית לסטודנטים ערבים.

basma_team_member

בסמה עווידה גרגור

רכזת משתתפים

basma_team_member

בסמה עווידה גרגור

רכזת משתתפים

בסמה אמונה על הכרות אישית עם משתתפי התוכניות, כולל פגישות אישיות קבועות במוסדות, הובלת תוכנית המנטורים של העמותה, גיוס מועמדים בוגרים חדשים לפרויקט מהמקצועות הרלוונטיים וקשר רציף עם עמותות וארגונים חברתיים. בנוסף בסמה מובילה ימי הסברה בכפרים והערים הערביות וכן מלווה באופן אישי את המועמדים.
בסמה בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותקשורת מהאוניברסיטה העברית, ותואר שני בבריאות נפש קהילתית בהתמחות שיקום פסיכיאטרי מאוניברסיטת חיפה.

SIGAL_3

סיגל גוטרזון

פסיכולוגית TAP

SIGAL_3

סיגל גוטרזון

פסיכולוגית TAP

פסיכולוגית העוסקת בשילוב אנשים עם מוגבלויות בתחום המחשבים. מלווה מטעם העמותה את קורסי TAP, לאנשים עם מוגבליות, כדי לסייע להם למצות את הפוטנציאל התעסוקתי שלהם ולהשתלב בעזרת הקורס בעבודה בתחום בדיקות תוכנה.
סיגל עבדה בטיפול ושיקום בבית חולים פסיכיאטרי, ובמכון ‘עמיתים’ באבחון ויעוץ.

שותפים איתם אנו עובדים

צור קשר >